Чи є Дисплазия у дитини?

Спрашивает: Вероніка
Пол: Женский
Возраст: 3 місяців
Доброго дня, хочу вас запитати чи зможете подивитися на знімок і сказати чи є у моєї дитини Дисплазия? Бо ходили в лікарню робили знімок лікар толком нічого не може пояснити що з моєї дитиною не так. Буду вдячна за відповідь ????
Категория: Детский хирург
Добавлен: 17 ноября 2021 года

3 ответа

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2021-11-18 22:48
Знімок низької якості і фото не дуже. Так бігло не бачу великих проблем, детально оцінити неможливо. Жах, що в 21 столітті ще роблять знімки в такому віці, а не УЗД кульшових суглобів. Потрібно зробити УЗД!
Платная консультация
Вероніка Жмуцька 2021-11-18 23:48
Дякую за відповідь ????