Вітамін Д. Приймати?

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 3 месяца
Здравствуйте, нам приписали для профілактики рахіту вітамін Д. Його назначають усім. Але ми щодня буваємо на вуличці і поки майже завжди попадали на сонечко. Годування змішане. Вирішила не давати. Чи можна зараз почати давати його раз у два дні? Щоб ніби і був, і не переборщити. Трішки трусяться руки коли плаче і спеціаліст по ГВ сказала взашалі не давати. Дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 12 ноября 2015 года

1 ответ

Анно, доброго вечора!
Давати треба ОБОВ'ЯЗКОВО по 1 крап., бо це щоденна ФІЗІОЛОГІЧНА норма для достатнього розвитку.
Сонечко зараз не допоможе:)
А що це за спеціаліст по ГВ?
Також хай подивиться на дитинку дитячий невролог з приводу тремора рук.
Всього найкращого!