Висип на ліктях на вище ліктя

Спрашивает: Світлана
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Здравствуйте, на ліктях обох рук з'являються висипання. Висало також вище ліктя. Дуже сильно свербить, іноді пече. Висипає вже протягом 4 років, спочатку були маленькі плямки, а потім з кожним роком збільшуються. Висипає не часто, один-два рази на рік (влітку та може бути взимку) Була в дерматолога сказали що невистачає вітамінів, інший сказав пити протиалергічні засоби. На даний момент (влітку) при жарі дуже сильно пече. Можливо порадите чим мастити? Приалергічні п'ю LЦет.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 29 июня 2021 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-06-29 15:09
Здравствуйте

По фото похоже на Аллергический дерматит.

Для лечения используйте крем с Бетаметазоном 2 раза в день на 7-10 дней.