Розшифровка аналізу крові

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 5 лет
Хронические заболевания: Алергія на деякі продукти. Яйця цитрусові малина клубніка
Доброго дня. Чи могли б ви допомогти з розшифрофкою аналізу крові. Дитина перехворіла на ковід. Через тиждень здали кровь з пальця. Під час здали крові дитина дуже сильно кричала і вирвалась. Нічого не турбувати зараз. На даний момент приймає омегу вітамін с і вітамін д3.
Категория: Педиатр
Добавлен: 9 марта 2022 года

3 ответа

Здравствуйте
как себя ребёнок сейчас чувствует?
Во время болезни рентген делали?
в крови смущает лейкоцитарная формула (от руки написано) по ней есть активное бактериальное воспаление
но учитывая нормальный анализ мочи, нормальное количество лейкоцитов и если ребёнок себя чувствует хорошо, можно подумать об ошибке
Таня 2022-03-22 15:52
Ні. Рентген не робили. Але місяць до цього перехворіли всі на ковід. Під час хвороби не було ні сопельок ні кашля. А вот після ми пішли в Садочок і захворіли на 3 день. Просто 3 дня була висока температура. Цей аналіз ми здали на 2 день з температурою і дуже сильною істерикою
Если сейчас ребёнок чувствует себя хорошо, то переживать не стоит