Терпне язик

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Хронічний фарингіт
Вітаю, я перехворіла вірусним захворюванням, була температура 38.5 3 дні, потім ніби все добре, але тиск став 100/50, пульс то 50 то 83. А через тиждень помітила, що є оніміння в роті. Язик ніби німіє, піднебіння холодне, то тепле. Коли починаю думати про те що язик німіє, погіршується вимова слів. Хоча це швидко минає і говорю як зазвичай. Помітила що легше від таблетки Валідолу. Але дискомфорт присутній. Які обстеження потрібно пройти, чи це можуть бути панічні атаки, так я вже з ними стикалася після ковіду. Тиск зараз внормі. Але я вже сама накручую себе, і від того ще більше страждаю. Чи просто попити заспокійливі?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 25 февраля 2024 года

2 ответа

Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-02-26 12:17
Сделайте МРТ головного мозга
Платная консультация
Ольга 2024-05-08 16:33
Доброго дня, зробила нарешті МРТ головного мозку. Ось результат, чи може при такому діагнозі бути порушення сну та затерпання в роті? І чи необхідна консультація нейрохірурга? Дякую за відповідь