Расшифруйте мои анализы по указанным данным

Спрашивает: Настя
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, помогите пожалуйста расшифровать результаты анализов.
Методика забарвлення за Папаніколау
Кількість скелець з препаратом 2 скельця
Тип препарату традиційний мазок, задовільний для оцінки
Прийом гормональних препаратів —-
Мікроскопічний опис в мазку присутні компоненти ендоцервіксу, ектоцервіксу та перехідної зони. Лейкоцити
Заключення за системою Betesda 2014 Negative for Intraepitelial lesion or Malignancy (NILM). Негатив для інтраепітеліального ураження і малігнізації.
Висновок Тип ||- Запальний тип мазку.
Рекомендовано Контроль після санакції
Категория: Гинеколог
Добавлен: 31 июля 2020 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2020-07-31 15:24
Добрый день, у Вас воспаление по
о/цитологии, нужно проставить свечи Гексикон и сдать повторно мазок, достаточно будет на флору.