Рани невідомо звідки

Спрашивает: Крістіна
Пол: Женский
Возраст: 14 лет
Вітаю, невідомо звідки почали з'являтись рани, які спочатку виглядають як опік (під тонким шаром шкірі вода), потім коли це лопається починає перетворюватись у глибоку круглу рану, яка стає в три раза більше чим було на етапі волдиря. Таких вже п'ять на шкірі у різних місцях(на ногах,   сідницях та руках) Алергій немаю,   комахи не кусали.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 9 июля 2024 года

1 ответ

Берман Дороти Владимировна (Детская медицина) 2024-07-09 14:00
Привет Крістіна! Я могу помочь вам здесь. Предоставленное вами фото слишком темное. Отправьте дополнительные фотографии для лучшего анализа. Убедитесь, что есть хорошее освещение и несколько ракурсов идеальны.

Я буду искать ваш ответ. Всего хорошего.