Попрілості. Висипи на шкірі

Спрашивает: Екатерина
Пол: Мужской
Возраст: 2,5 місяці
Вітаю! Дитині 2,5 місяці, з'явилася почервоніння у вигляді попрілостей у всіх складочках, на шиї, між пальцями. Мастила від попрілостей десь три дні, присипала пудрою. Попрілості почали ніби затягуватися (підсушуватись), але все одно не допомагало. З'явилися корочки (сьогодні вже четвертий день). На ніжках біля пальців, на ліктях та на ручках. Корочки вчора та позавчора мазала емоліум (зволожуючим).
Підкажіть, будь ласка, що це таке і як з ним боротися?
Добавлен: 9 марта 2024 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
детский дерматолог 2024-03-09 22:13
Добрый день,
Лилия - спасибо за понимание ситуации.

По самому вопросу сейчас воспользуйтесь кремом Кетоконазол дважды в день - 2 недели, дополнительно, в течении дня можете использовать крем судокрем. Старайтесь не перегревайте ребенка.