Помощь в расшифровке анализа, большое количество лейкоцитов, сукровица в слизи

Спрашивает: Лариса
Пол: Женский
Возраст: 57 лет
Хронические заболевания: Узловатая миома матки
Здравствуйте! Помогите, пожалуйста, понять результаты анализа.

При мікроскопічному дослідженні препарату
виявлено: "U" - епітелій плоский поодинокі групи клітин, лейкоцити 20-40 в полі зору, слиз в помірній кількості, мікрофлора не
виявлено. "C" - епітелій плоский в помірній кількості, лейкоцити 80-90 в полі зору, еритроцити в помірній кількості, слиз в помірній кількості, мікрофлора змішана в
невеликій кількості. "V" - епітелій плоский в помірній кількості, лейкоцити 50-70 в полі зору, слиз в помірній кількості, мікрофлора змішана в невеликій
кількості. Трихомонади, гонококи, дріжджеподібні гриби, "ключові" клітини не виявлені.

Цитологія мазка (гінекологія): При цитологічному дослідженні зішкріба з шийки матки та цервікального каналу в мазку
виявлені: Мікрофлора - в невеликій
кількості. Слиз. Білковий та клітинний
детрит. Лейкоцити - в значній
кількості. Еритроцити - в помірній
кількості. Епітелій поверхневий - не
виявленоЕпітелій проміжний - невеликі скупчення клітин, реактивні зміни, ознаки
паракератозу клітин. Епітелій парабазальний - скупчення клітин, групи клітин, реактивні зміни, ознаки
паракератозу клітин. Епітелій базальний -
не виявленоЕпітелій циліндричний - не
виявленоЕпітелій метаплазований - не
виявленоВиявлені елементи хронічного
запалення. Заключення: Тип ІІ. Реактивні зміни. Запальний тип мазку. Цитологічний
контроль після санації. Примітки: Виключити вірусне ураження.

Бак исследования урогенитальных выделений
ОБНАРУЖЕН РОСТ (1) Enterococcus faecalis 10^4 КУО/мл КУО/мл

Микоплазма и уреаплазма DUO Ureaplasma spp. Не виявлено КУО/мл.

Chlamidia trachomatis(соскоб, моча, биоптат) – кач
не виявлено.

Скажите, пожалуйста, какой может быть диагноз? Что это? Присутствуют иногда тянущие боли внизу живота и выделение слизи с сукровицей.

Мне 57 лет, климакс, месячные, в основном, отсутствуют более 2-х лет, хотя бывают иногда очень редко - раз или два в год.
Благодарю Вас. Лариса.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 июня 2020 года

5 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2020-06-02 20:31
Здравствуйте. Картина воспаления по всем фронтам. Плюс не исключено вирусное поражение - вирус папилломы человека
Платная консультация
Лариса 2020-06-02 22:59
Добрый вечер, Елена Викторовна! Благодарю Вас за ответ.

Вы написали, что это - воспаление по всем фронтам. Простите за, возможно, наивный вопрос - по все фронтам - это где конкретно воспаление? Благодарю Вас. С уважением, Лариса.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2020-06-03 11:06
Уретра, влагалище, цервикальный канал
Платная консультация
Лариса 2020-06-03 12:13
Добрый день, благодарю Вас, Елена Викторовна.