Анализ мазка

Спрашивает: Лена
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: только простудные заболевания ОРВИ около 3-4 раз в год.
Помогите пожалуйста расшифровать анализ мазка: ПІХВА: лейкоцити - 5-15; лейкоцити на слизу - ; палички грам (+) - помірна кількість; палички грам (-) помірно; коки грам (+) поодинокі; коки грам (-) - не виявлено; диплококи - не виявлено; "ключові клітини" - не виявлено; елементи дріжджеподібного гриба типа Candida не виявлено; Thichomonas vaginalis - не виявлено; Епітелій піхви - окремо, групами та скупченнями; поверхневі клітини - значна кількість; проміжні клітини - незначна кількість; парабазальні клітини - не виявлено; цитоліз - не виражений. ЦЕРКВІАЛЬНИЙ КАНАЛ: лейкоцити - 15-40; лейкоцити на слизу - до 120; епітелій церквіального каналу - в достатній кількості. УРЕТРА: лейкоцити - 0-1; лейкоцити на слизу до 5; епітелій уретри - поодинокі. ЛАБОРАТОРНІ коментарі: підвищена кіл. Лейкоцитів в церкв. Каналі та уретрі. Додаткові коментар: зміщена бактеріальна флора. Заранее спасибо!
Теги: анализ мазка флора пол
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 декабря 2013 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2013-12-15 13:43
Здравствуйте! Мазок Вам расшифровала лаборатория - почти все правильно: "ЛАБОРАТОРНІ коментарі: підвищена кіл. Лейкоцитів в церкв. Каналі та уретрі. Додаткові коментар: зміщена бактеріальна флора. " Повышенное содержание лейкоцитов в канале указывает на воспаление. Нет ли эрозии шейки матки? На осмотре врач об этом не говорил? Делали ли Вы цитологический анализ из шейки матки? Если нет, то необходимо его сделать. Также, как и провести кольпоскопию и сдать анализы на ИППП - уреаплазма, микоплазма, хламидия, ВПЧ (эти микроорганизмы могут давать воспаление и не определяются с помощью мазка). Повышенного количества лейкоцитов в уретре я не вижу (норма - до 5). Здоровья Вам!