Низький рівень ПАПП-А

Спрашивает: Катерина
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Вітаю, мене звати Катерина. 1 вагітність. Здавала аналіз на Prisca І, занижений рівень ПАПП-А. Генетик рекомендує проходити амніоцентез. Підкажіть чи є загроза і потрібно таки робити аналіз по моїм розрахунками
Категория: Генетик
Добавлен: 14 апреля 2024 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2024-04-15 08:59
Доброго дня,
Ваш ризик не сягнув високого, тому це не строгий показ до амніоцентезу.
Однак, ризик вже дещо підвищений.

Остаточне рішення за Вами.
Якщо у Вас є питання, які допоможуть його прийняти - пишіть.
Платная консультация
Катерина 2024-04-15 12:10
Дякую вам, чекаю результат, здавала ще раз кров з вени. Тому далі дивимося, якщо будуть питання напишу, гарного вам дня. Ще раз дякую за відповідь