Низький гемоглобін, повишені лімфоцити і моноцити

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
#анемія #гематолог
Доброго дня! Доньці 18. Рівно рік назад при здачі крові була сильна анемія - гемоглобін 72. Були в гематолога, нічого страшного не обнаружили, відкорегували харчування і пропили 3 місяці тотему. Наче все було добре, гемоглобін 128 був ще в лютому, а тут 2 місяці назад перездали - вже 114, а вчора 103. Знову падає. Їсти останнім часом стала більше вуглеводів, мучного, солодкого, м'ясо так собі. З кишечником і шлунком наче все норм, скарг не було. Пили довгий час гормони, бо збої в місячних, і приймаємо антидепресант стимулотон, бо є ОКР. До гематолога після вихідних. В зв'язку з чим може падати? Аналіз додам. Дякую
Категория: Гематолог
Добавлен: 25 июня 2021 года

3 ответа

Соболев Александр Борисович
гематолог 2021-06-25 21:33
Здравствуйте.
В анализе имеется железодефицитная анемия легкой степени и сопутствующие ей отклонения.
Вам нужно обратиться к своему терапевту для определения ее причины и лечения препаратом железа под его руководством и контролем.
Всего хорошего.
Платная консультация
Анна 2021-06-25 21:52
Спасибо большое!