МРТ головного мозку

Спрашивает: Сергій
Пол: Мужской
Возраст: 39 лет
Вітаю, нещодавно за рекомендацією невролога з приводу частих головних болей робив МРТ головного мозку. Радіолог у висновку зазначив, що для уточнення діагнозу рекомендована КТ-ангіографія судин шиї та голови з контрастом. Невролог порекомендувала звернутися до нейрохірурга. Прошу Вашої консультації. Чи дійсно необхідно робити КТ-ангіографію? Висновок та необхідні зображення МРТ додаються.
Категория: Нейрохирург
Добавлен: 23 апреля 2024 года

1 ответ

Тихомиров Сергей Евгеньевич
нейрохирург 2024-04-23 21:01
Доброго дня.

Для кваліфікованої відповіді на Ваше запитання і надання лікувальних рекомендацій необхідно детально вивчити весь обсяг МРТ знімків у цифровому форматі dicom. Якщо МРТ дослідження записано на диск, Ви можете надіслати його мені на телемедичну консультацію. Можливий візуальний огляд пацієнта через месенджер.

Якщо фотографувати знімки з плівки, треба класти знімок на негатоскоп або рівномірне біле тло, переводити фотоапарат/камеру телефону в режим "макрозйомка" і фотографувати так, щоб у кадр потрапляло не більше 4-х сканів. Фотоспалах має бути вимкнений. При цьому бажано затримувати дихання і класти лікті на стіл, щоб знімки не були змазані, або використовувати штатив. На порядок краще, якщо обстеження в цифровому форматі записано на диск.

Відкрийте записане на диск дослідження і знайдіть папку DICOM. Скопіюйте папку на комп'ютер, або скопіюйте весь вміст диска. Архівуйте папку з дослідженням у формат zip або 7zip. Завантажте архів на файлообмінник http://dropmefiles.com/. Надішліть посилання для скачування на e-mail: t9519191113@gmail. Com, або Telegram на номер +79519191113. У супровідному листі опишіть історію захворювання та симптоми. Прикладіть фото або скани медичних документів окремими файлами, або архівом.

Якщо у Вас немає технічної можливості надіслати весь обсяг дослідження з диска через інтернет, Ви можете звернутися до сервісу комп'ютерних послуг, де виконують копіювання, сканування, роздруківку фотографій тощо. За помірну плату вони можуть скопіювати Вам вміст диска на флешку або самі надіслати дослідження, а потім роздрукувати Вам відповідь.

Лікар-нейрохірург, к. м. н. Тихомиров Сергій Євгенович
https://www.tikhomirovse.net/