Кіста головного мозку

Спрашивает: марина
Пол: Женский
Возраст: 48 лет
Доброго дня
внутрішня окклюзійна гідроцефалія з блоком на рівні четвертого шлуночка обʼємним кістозним утворенням (більше даних за епідермоїдну кісту). Церебральна мікроангіопатія. Патології з боку інтракраніальних артерій не виявлено.
можна лікувати медикаментозно? Дякую
Категория: Нейрохирург
Добавлен: 7 сентября 2023 года

1 ответ

Тихомиров Сергей Евгеньевич
нейрохирург 2023-09-07 18:15
Для кваліфікованої відповіді на Ваше запитання необхідно докладно вивчити весь обсяг МРТ знімків у цифровому форматі dicom. Якщо МРТ дослідження записано на диск, Ви можете направити його на телемедичну консультацію. Можливий візуальний огляд пацієнта через месенджер.

Відкрийте досліджене на диск і знайдіть папку DICOM. Скопіюйте папку на комп'ютер або скопіюйте весь вміст диска. Архівуйте папку з дослідженням у форматі zip або 7zip. Завантажте архів на файлообмінник http://dropmefiles.com/. Надішліть посилання для скачування на e-mail: t9519191113@gmail. Com або Telegram на номер +79519191113. У супровідному листі опишіть історію захворювання та симптоми. Додайте фото або скани медичних документів окремими файлами або архівом.

Запис рентгенологічного (рентгенографія, КТ, МРТ) дослідження на електронний носій може бути виконаний відразу після обстеження. Якщо у Вас немає запису дослідження на диску, Ви можете звернутися до закладу, в якому виконувалось обстеження, з проханням записати дослідження на диск. Відповідно до ФЗ №323 від 2011р. медичний заклад має надати всі результати проведених обстежень. За потреби, можна купити та надати для запису диск формату DVD-R. Наказ МОЗ РРФСР №132 від 02.08.1991: термін зберігання 2 роки за відсутності патології, 5 років для знімків, що відображають патологічні зміни.

Якщо у Вас немає технічної можливості відправити весь обсяг дослідження з диска по інтернету, Ви можете звернутися до сервісу комп'ютерних послуг, де виконують копіювання, сканування, роздруківку фотографій та ін. а потім роздрукувати відповідь.

Телемедична консультація з неврології та нейрохірургії на сайті: https://medical-clinic-14778.business.site/?m=true