Коричнева точка на нігті

Спрашивает: Віта
Пол: Мужской
Возраст: 14 лет
Здравствуйте, син два тижні тому побачив коричневу точку на мізінці руки мені показав сьогодні я начиталася в інтернеті Дуже переживаю. Скажіть будь-ласка що це таке. Нічого не болит занімаєся спортом можливо вдарив. Дякую
Категория: Дерматолог
Добавлен: 29 июля 2021 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-07-29 19:00
Здравствуйте

Это может быть подногтевая гематома или окрашивание ногтевой пластинки каким-то химическим веществом.

Это не меланома. Не переживайте.