Комірцевий простір

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Доброго дня! Зробила узд в терміні вагітності 7 тижнів. Мене цікавить комірцевий простір, який = 36 мм. Яка ймовірність Синдрома Дауна, що робити далі, куди звернутись. Лікар в ЖК особливої уваги цьому не придала. В нашій родині ніяких генетичних патологій немає. Чекаю відповідь. Дякую!
Теги: комирцевый простир, что такое комирцевый простир
Категория: Генетик
Добавлен: 16 декабря 2015 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2015-12-16 19:15
Доброго дня!
По-перше, на 7 тижні комірцевий прості не вимірюють, по-друге, він ніяк не може бути 36 мм.