Що за новоутворення?

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Хронические заболевания: Їх немає
Здравствуйте, хочу звернутися до вас з давньою проблемою.4,5 роки назад коли я завагітніла другою дитиною у мене на руках появилася екзема. Поступово вона зникала та натомість років 2 назад у мене почали лущитися лікті та з тими розводами, тяганинами по судах ніяк не могла піти до лікаря. Минулого року ходила та мені виписали Синафлан. Я ним рік користуюся на ніяких змін-наоборот збільшився об'єм і появився такий самий на коліні. Якщл нічим не мастити то ці утворення починають з часом пекти. Порадьте що робити.?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 15 апреля 2018 года

3 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-04-15 12:38
Добрий день , Зоряна!
Це - псоріаз.
Спробуйте :
Мазь молескін - тонким шаром на бляшки ввечері до 20 днів, далі - 20 днів - перерва.
Всього -  3 курси.
Дитячий крем 2-3 рази на день обов'язково постійно !
Не тріть ,  не чухайте !
Дотримуйтесь гіповуглеводної і гіпохолестеринової дієти .
Не нервуйтесь .
Сонячні ванни - будуть корисні, але використовуйте сонцезахисні і не згорайте.
Зоряна 2018-04-15 21:17
Щиро дякую вам) я підозрювала але лікар говорив інше
Це і не дивно. Я залишилася з трьома дітьми сама. Чоловік нас залишив і я перенесла з дітками великий стрес. Будемо лікуватися. Дякую вам)
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-03-31 10:56
Зоряна!

При потребі відвідайте психотерапевта.

Тримайтеся! Удачі Вам і здоров'я!