Днк- діагностика СМА

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Доброго дня! Вагітність 14 тижнів. Здала аналіз днк- діагностики СМА за власною ініціативою. Метод дослідження - real- time PCR. Результат:
SMN1 - делеція 7 екзону (статус: мутації за даним сайтом не виявлено)
SMN2 - копійність 7 екзону (статус: виявлена 1 копія).
Будь ласка, допоможіть розібратись що це ощначає і чи потрібна якась додаткова діагностика. Заздалегідь дякую
Категория: Генетик

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2022-09-22 20:29
Доброго дня,
необхідно побачити заключення повністю.
Ви самі обирали аналіз?