Збільшені мигдалка, червона стінка білий наліт на язику
Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Доброго вечора турбує довгий час фарингіт вже перейшов у хронічну форму
здала мазок із зіву виявили стафілокок ауреус 1. 10^2
Пропила антибіотик не допомагає з мигдаликів виходять гноячки.
Переживаю щоб не передавався.
Часті головні болі, у очах конюктивіт пече у груді з права виходить виділення жовтувате порадьте будь ласка що робити.
І як побороти стафілокок
Не знаю яка ще інфекція може бути від нього.
Дякую.
Переживаю щоб не передавався.
І як побороти стафілокок
Дякую.
Категория: Инфекционист
1 ответ
Татьяна! Такое состояние может быть при рефлюкс эзофагите, забросе содержимого из желудка в пищевод. Проходите ФГДС + тест на бактерию хелик. Стафилококк в таком количестве не опасен. Полоскайте горло бактериофагом стафилококковым. Курс 7 дней.