Втягування живота при вагітності
Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Доброго дня, скажіть чи може вагітна втягувати живіт і чи буде він при цьому боліти. І якщо дівчина вагітна чи живіт на тижні 24 взагалі буде повністю втягуватися? Чи його ніяк не можна втягнути чи сховати. І чи на 24 тижні можна при легких натисках на живіт відчути дитину?
5 ответов
Добрый день.
Нет, так делать не нужно.
Это может привести к угрозе преждевременных родов.
Нет, так делать не нужно.
Платная консультация
Христина 2019-06-25 17:16
Вибачте, але мені потрібно знати чи взагалі на такому терміні живіт втягується чи цього зробити практично не можна?