Вагітність нерозвиваюча

Спрашивает: Яна
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, у мене таке запитання. Я вагітна, ніхто не може поставити точний срок вагітності. Але більше схиляються до 8 тижнів. Зробили узі, а на ньому показало, що плідне яйце є, води також, плацента також присутня, а самого ембріона немає, вони його не бачать. Що робити, і що це може бути? Поставили діагноз анембріонія. Допоможіть. Аналізи ніякі не здавала.
Теги: нерозвиваюча вагітність
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 июля 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-07-06 10:02
Для впевненності на 100% здайте кров на хгч. Якщо буде приріст більше ніж в 2 рази, значить все добре і можливо щлсь із термінами наплутали. А якщо ні - дійсно анембріонія.