Ущільнення під синцем

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Анемія, хвороба Крона
Вітаю, в мене з'явився синець на нозі (гомілка), де вдарилася не пам'ятаю. Мені здається, що такий синець сам по собі з'явитися не міг, він достатньо великий 5 на 3,5.,таких в мене ще не було, скоріше за все я вдарилась і не помітила. Під ним прощупується ущільнення, коли натискаєш - болить. Минуло три тижні, синець вже жовтий, але під ним досі прощупується ущільнення, не можу сказати що воно зменшилось, без змін. Може бути таке, що синець з'явився і в середині, і на поверхні шкіри? Може це ущільнення просто синець, але знаходиться глибше? Чи варто звернутися до лікаря, можливо воно само пройде?
Категория: Хирург
Добавлен: 28 июля 2024 года

1 ответ

К врачу обратится никогда не поздно

попробуйте мазать кремом Траумель, 7-10 дней

Для ускорения рассасывания к синяку можно прикладывать компресс из размятого капустного листа, смешанную с вазелином бодягу, смоченные в растворе мумие тампоны.

Электрофорез с лидазой.

или на выбор Троксерутин - Озон гель 2% Гепариновая мазь. Троксевазин Гель для наружного применения 2 %.