Цитология, ответ

Спрашивает: Ксения Ивановская
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, расшифруйте пожалуйста ответ на цитологию. Есть эрозия
Цитоморфологічний висновок. Тип II NILM Цитограма відповідає ектопії залозистого епітелію (в мазку з ендоцервіксу виявляються клітини проліферуючого циліндричного епітелію велика кількість елементів запального інфільтрату з домішками клітин плоского і циліндричного епітелію, "кл. "кл.,умовно-патогенна флора)
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 декабря 2021 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2021-12-16 22:04
Добрый день. По цитологическому мазку нет злокачественных изменений (норма)