Стоит ли беременеть в 42 года?

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 42 года
Здравствуйте!
Мне 42, мужчине 31. Детей нет. Хочу забеременеть, но немного страшно в моем возрасте. Скажите, пожалуйста:
1. Стоит ли пробовать беременеть в 42 или лучше уже не надо?
2. Какова вероятность генетических аномалий у плода?
3. Каких врачей, кроме гинеколога, предварительно лучше посетить, если все-таки решусь на беременность?
Спасибо!
Категория: Генетик
Добавлен: 20 марта 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-03-26 10:54
Доброго дня!
1. Це лише ваше з чоловіком рішення.
2. Не можливо назвати якусь конкретну цифру. Тим більше, що аномалії бувають різні. Можна лише сказати, що генетичні аномалії можуть бути у дітей батьків будь-якого віку. Загальна імовірність з віком зростає. Але ніхто не може передбачити майбутнє.
3. Немає потребі в якихось спеціальних лікарях. Для Вас актуальні загальні рекомендації по плануванню, вони в компетенції гінеколога.
Платная консультация
Игорь 2022-03-26 19:39
Дякую!