Стафілокок фекалис

Спрашивает: Олеся
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня, в мене в мазку знайдено Стафілокок фекалис, і кандида. Лікар призначив Синтоміцин свічки 10шт та Ітрунгар 2р на день 7 днів. А від цієї бактерії не знає що призначити, як лікувати? Щиро дякую за відповідь.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 июля 2021 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2021-07-18 21:52
Здравствуйте. Пожалуйста, обращайтесь в режиме приватных вопросов или индивидуальных консультаций. Именно так обсуждается лечение. Всего доброго