Розшифровка аналізів

Спрашивает: Євгенія
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Доброго дня, Олено Вікторівно! Звертаюся до вас за консультацією і дуже сподіваюсь на відповідь. Сдала аналізи крові, в примітках- "относителые нейтропения и лимфоцитоз". Данні дослідження додаю. Я приймала вже 1.5 місяці циклодінон та міланду- 3 місяці, чи можуть якось ці препарати впливати на результати аналізів? І можливо, ви скажете куди звернутись і на скільки це небезпечно? Запити у інтернет просто дуже пугають. Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 13 апреля 2018 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-04-14 11:37
Доброго дня. При всій повазі, Євгеніє, звертатися з даними питанням до гінеколога - некоректно. Вам потрібен гематолог. Він є на сайті. пишіть.