Розшифровать УЗИ

Спрашивает: Юра
Пол: Мужской
Возраст: 52 года
Здравствуйте,
ЗАКЛЮЧЕНИЯ:
Ділатація порожнини лівого передсердя, правого передсердя (4.25см.), правого шлуночка. Гіпертрофія міокарда правого шлуночка, міасшлуночкової перетинки, задньої стінки лівого шлуночка. Систолічна і діастолічна функція Міокарда не порушена. Недостатність мітрального клапана 2 ст. (Spyrypr/Sfln- 30.44 %; V. contracta- 0.33см.) з асиметричним напрямом струї регургітації (під передню стулку), що може говорити про порушення коронарного кровообігу в басейні лівої і огинаючої коронарних артерій. Недостатність трьохстулкового клапана 1-2 ст. (Spyrypr/Snn-15.53 %; V. contracta- 0.35см.).
Категория: Кардиолог
Добавлен: 8 декабря 2015 года

1 ответ

Здравствуйте! Есть признаки ишемической болоезни сердца, умеренный порок митрального клапана. Необходима очная консультация кардиолога.