Раптовий висип на шкірі у дитини 1.5, алергій не маємо

Спрашивает: Юлія
Пол: Женский
Возраст: 1.5
Вітаю, буквально за одну ніч з'явилася ось така сир. Вона суха та бугриста. Температура не підвищувалася, дитина активна. Висип не чухає, що це може бути? Та як його вилікувати? В мене троє дітей але раніше з таким не мали справу. Навіть не знаю що робити. Допоможіть будь ласка.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 сентября 2024 года

1 ответ

Лера (Детский гинеколог и педиатр) 2024-09-01 00:29
Здравствуйте, какие части тела страдают от сыпи? Пожалуйста, добавьте дополнительные фотографии всех пострадавших районов