Плоскоклітинна метаплазія

Спрашивает: Карина
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, получила результаты анализов
Первый (аналіз виділення із сечостатевих органів) все хорошо кроме, мікрофлора: шийки матки кокобацилярна незначна, піхви кокобацилярна у великій кількості.
Второй (ПАП - тест на основі рідинної цитології):
Клітинні зміни, не пов’язані з неопластичними процесами: Плоскоклітинна метаплазія
Реактивні зміни: Запальні (Включаючи репаративні) виражені
Висновок: зміни плаского епітелію: NILM, (тип 2, запальний тип мазка).
Скажите пожалуйста что это и что делать дальше?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 октября 2021 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2021-10-22 19:13
Добрый день. В цитологии нет злокачественных изменений (норма)