Метаплазія, проліферація залозового епітелію

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 40 лет
Доброго вечора! Допоможіть розібратися з результатом пап-тесту, бо до лікаря через пару днів, а я не розумію наскільки критична ситуація?, Матеріал взятий з ектоцервікс, ендоцервікс
Спосіб отримання матералу мазок, зіскріб
ЦИТОЛОГІЧНЕ ЗАКЛЮЧЕННЯ
Тип II - Запальний процес. Метаплазія, проліферація залозового епітелію.
. На фоні помірн. К-ті слизу, Л. 10-20, до 30-60 в п/з; ознаки диск. Кл-н пл. Епіт.; проліф. та метапл. Залоз. Епітелію.
Палички помірно Коки мізерно Диплококи не виявлено Ключеві клітини не виявлено
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 июня 2020 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2020-06-20 17:27
Добрый день.
По цитологии нет злокачественных изменений, но есть признаки воспаления.
Сдайте еще фемофлор 16