Кров хворої на гепатит попав в очі
Спрашивает: Аня
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, при внутрішньо мʼязовій інʼєкції, кололи аналгін і шприц відєднався із канюлею і пішло все на мене, а пацієнтка хворіє на гепатит і цироз печінки. Але не знаю чи в очі попало, бо очі не пекли. Який шанс зараження інфекцією?
Категория: Инфекционист
1 ответ
Анна! Заражение возможно только в случае прокола иглой от пациентки вас. Ваш случай не опасен для вас. Работайте в перчатках.