Інсульт, внутрішньочерепна гіпертензія

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 60 лет
Хронические заболевания: Інсульт
Вітаю, у мами у 2022 році був ішемічний інсульт, кожні пів року проходили лікування профілактичне. У понеділок стало погано, піднявся тиск, 150/68, пульс 112, нудота, рвота, слабкість, озноб, погіршення зору, безсонниця, дуже поільно розмовляла. Потім тиск впав 90/68, пульс 112, цукор зранку 8,2. Діабету немає. Швидка приїхала, сказали не приймати бісопролол, бо це від нього. Допоможіть будь ласка, бо до невропатолога хапис аж через тиждень, два. Немає лікарів.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 15 марта 2024 года

1 ответ

Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2024-03-15 21:49
Здравствуйте.

Вашей маме нужна в первую очередь помощь кардиолога, учитывая изменения пульса и артериального давления. Она перенесла гипертонический криз. Это не признак повторного инсульта.
Обязательно пройти УЗИ сердца в динамике и ЭКГ.
Невролога консультация срочно не требуется.