Єсть вопрос
Спрашивает: василина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, остані місячні були 13 жовтня я 19 листопада випила мироптистон 3 таблетки і через 48 год миролют 2 таб. Були виділеня і згустки десь 7 днів. на узд не ходила робила все сама. Зробила тест негативний місячні прийшли через 25 днів все було добре тепер якісь відчутя якби щось рухається вживоті чи можливо таке?
1 ответ
Добрый день, Василина.
Маловероятно что вы ощущаете шевеления, так как в таком сроке их еще не ощущают, если даже вы и беременна. Рекомендовал бы вам сделать УЗИ.