Джаз плюс та аугментин

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Вітаю, таке питання, я прочитала що таблетки аугментин 875мг/125мг, вони знижують контрацептивний ефект джаз плюс, був незахищений акт на 19 та 20 день циклу тобто на активних таблетках, Це був 5 та 6 день прийому антибіотика , хлопець в мене не закінчує а витягає за пару секунд, скажіть чи є вірогідність вагітності навіть якщо контрацентивний ефект зменшився, хлопець перед статевим актом ходить в душ завжди, дякую
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 июля 2024 года

3 ответа

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-07-29 12:17
Доброго дня, так, дійсно, антибактеріальні препарати можуть зменшити протизаплідний ефект, але у вашому випадку вагітність не може бути.
Марина 2024-07-29 12:39
Дякую, і ще питання яке давно мучить чи можна від змазки завагітніти?
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-08-09 17:41
Так, звісно можна, але ризик незначний