Вагітність при джаз плюс

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Вітаю, таке питання. Почала пити другу пачку Джаз плюс. Зараз 9 день прийому. Відбувся незахищений статевий акт, партнер наче встиг вийти, але якшо навіть ні то думаю потрапила тільки невелика капля. Підскажіть чи можна вагітність? Дякую
Категория: Гинеколог
Добавлен: 22 апреля 2024 года

5 ответов

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-04-23 05:54
Доброго ранку, ні, вагітності в даному випадку бути у Вас не може, на фоні прийому Джаз плюс.
Марина 2024-04-23 11:58
Добре дякую, а ще підскажіть білі виділення це норма при його прийомі?
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-04-23 12:11
Виділення можуть протягом циклу варіювати. Якщо у Вас додаткової симптоматики немає, то можна це розцінювати як норму.
Марина 2024-04-23 12:12
Дякую вам велике!
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-04-26 00:49
Будь ласка, здоров'я Вам. Не забувайте залишати відгук.