Чи правильний діагноз койлоцитоз

Спрашивает: Яна
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Доброго дня, допоможіть будь ласка в розшифровці біопсії: Мікроскопічний опис фрагмент екзоцервікса покритого багатошаровим пласким незроговілим епітелієм. Клітини плаского епітелію з помірно вираженими дистрофічними змінами, світлою цитоплазмою, чіткими мономорфними ядрами, одиничні клітини з перинуклеарним "гало". Стратифікація епітеліальних клітин місцями порушена. Субепітеліальна основа з покривними судинами, набряком.
Діагноз Койлоцитоз покривного пласкогонезроговілого епітелію.
Чи може діагноз бути невірним, до цього я здавала цитології, нічого подібного не було, ставили псевдоерозію.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 9 июля 2018 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2018-07-10 21:15
Добрий вечір. По результатам у вас ознаки ВПЧ інфікування. Здайте ПЦР на ВПЧ. Подальші рекомендації по результатам.