Чи можливо приймати Мамордіка композитум розчинивши у воді?

Спрашивает: Евгения
Пол: Женский
Возраст: 13 лет
Хронические заболевания: Цукровий діабет 1 тип, аутоімунний теріоідит гіпертрофічна форма, еутеріоз
Вітаю, Момордика композитум можливо приймати розчинив в воді ампулу, а не внутрішньо мязово? Нам лікар сказав розбавити у воді і випити у три прийоми. Це вірно? Че не можна так робити? У лікаря перепитати не має на даний час можливості.

1 ответ

Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2024-08-10 09:31
Доброго дня.
Так, внутрішньо цей препарат також можна приймати, все вірно.