Бистро кінчаю

Спрашивает: иван
Пол: Мужской
Возраст: 19 лет
Здравствуйте, доброго дня мені 19 років и в мене така проблема як бистро кінчаю буквально 6-7 раз и все допоможіть будь ласка як можна подовжить длитєльность сексу я хочу щобможна було займатися довго прошу вас допоможіть також я пробував препарат молот ТОР и нічого не допомогло
Добавлен: 29 ноября 2016 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2016-11-29 11:58
Здравствуйте! Для начала нужно наладить регулярную половую жизнь. Начните с освоения техники "стоп-старт": http://sexolog.ks.ua/technique-stop-start-to-overcome-prem ature-ejaculation/. Если ситуация не улучшится-обратитесь на прием к сексологу(андрологу).