Біль п`ятки у дитини

Спрашивает: Галина
Пол: Мужской
Возраст: 06,08,2004
Хронические заболевания: Бронхіальна астма.Алергічний риніт.Цереброваскулярний синдром.
Доброго дня. У дитини сильні болі в лівій п"ятці при ходьбі. Поставили діагноз "хвороба Гаглунда". Назначили лікування електрофорез з кальцієм+новокаїн. Після процедури було трішки легше, але не надовго. На R-грамі патологічних змін не виявлено. Що робити далі? Як лікуватись? Щиро дякую!
Теги: хвороба гагеунда-шинця
Добавлен: 23 мая 2014 года

2 ответа

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2014-05-23 12:26
Якщо діагноз встановлено правильно, то необхідним на тривалий період буде оберігаючий режим для пятки - обмеження тривалості добової ходьби, силіконовий підпяточник та продовження курсів фізіотерапії для полегшення стану
Галина 2014-05-23 16:51
Щиро дякую.