Зуб мудрості

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Гастрит
Здравствуйте, два дні тому вирвала зуб мудрості. Причина: температура, припухлість. Ще досі тримається температура 37,2 і постійно у роті є присмак крові, коли спльовую слину, вона з кров'ю. Явно не бачу звідки вона йде.
1. Чому йде кров і температура? Як довго вона може бути?
2. Що робити?
Дякую.
Категория: Стоматолог
Добавлен: 22 декабря 2019 года

5 ответов

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2019-12-22 13:09
"Коли спльовую слину, вона з кров'ю." - Надішліть фото того, що ви спльовуєте. Чи нормально відкривається рот? Які лікарські препарати приймаєте?
Галина 2019-12-22 21:27
Рот відкривається не як завжди, з болями в щелепі, як знизу так і зверху, хоча зуб вирваний знизу. Не приймаю нічого. Слина кожен раз інша, то більше закрашена, то менше, то кров світла, то темна (особливо в ночі, коли мало спльовую)
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2019-12-22 21:50
"Чому йде кров і температура? Як довго вона може бути? " - З того, що я побачив на фото, можу точно сказати, що кровотечі немає. Просто слина частково розчиняє кров'яний згусток і через це з'являється присмак і незначне забарвлення слини. Температура в нормі. Приводу для хвилювання на даний момент немає. Через дві доби стане легше.

"Що робити? " - Не хвилюватись! Надішліть фото слини завтра зранку.
Галина 2019-12-22 23:52
Щиро дякую за швидку відповідь.
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2021-10-23 23:12
Будьте здорові!