Ризик 21 трисомії

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Хронические заболевания: Не має
Вітаю, за результатами 1 скринінгу потрапила в середню групу ризику. Підкажіть чи є ймовірність розвитку патології, і чи є дані показники до інвазивної діагностики? Наразі термін 20т4д, на узд відхилень не має
Категория: Генетик
Добавлен: 14 октября 2024 года

2 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2024-10-15 10:25
Доброго дня!
За сукупністю даних у Вас немає показів до інвазивної діагностики.

Ми завжди маємо виходити з того, що імовірність патології плода є завжди.
Саме тому результатом скринігу є показники ризику. Не може бути результату - "ризику немає".

Всім підряд призначати інвазивну діагностику - означає ризикувати втратити певний відсоток здорових плодів від ускладнень.

Тому інвазивна діагностика рекомендується тоді, коли ризик патології вище, ніж ризик ускладнень.
Або за наполегливим бажанням батьків.

Якщо ще маєте питання - пишіть.
Платная консультация
Наталія 2024-10-15 10:33
Дякую за швидку відповідь.