Допоможіть розшифрувати назоцитограму

Спрашивает: Вікторія
Пол: Женский
Возраст: 3 роки
Здравствуйте, допоможіть розшифрувати назоцитограму: епітелій плоский в невеликій кількості, епітелій циліндричний в невеликій кількості, лейкоцити 0-1 в п/з, нейтрофіли 100%, еозинофіли не виявлені, еритроцити не виявлені, флора не виявлена, слиз в невеликій кількості.
Категория: Детский лор
Добавлен: 17 февраля 2021 года

1 ответ

Струкова Алёна Игоревна
детский лор 2021-02-17 19:49
Здравствуйте! По результатам назоцитограммы признаки воспалительного характера. Какие жалобы ребенка беспокоят и как долго?