Допоможіть розшифрувати аналізи

Спрашивает: Vasilina
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, допоможіть розшифрувати аналізи, наскільки все серйозно? Чи це виліковно? Що ви можете порадити?
Дуже хвилююсь, партнер один1, чи потрібно йому теж лікуватись? Наскільки серйозний генотип 18 в такій кількості? генотип 58?
Дякую за відповідь!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 июня 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-06-21 01:03
Доброї ночі. Виявлена хламідія та уреаплазма. Це інфекції, що передаюттся переважно статевим шляхом. Лікування потрібне як вам так і вашому партнеру. Це виліковно.