Червона пляма з чешуйкою та білим обідком

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Вітаю, майже рік назад зʼявилось дві червоні плями з чешуйкою - на руці і на нозі. З часом вони збільшились і зʼявивився білий ободок. За рік не пройшли, лише у однієї плями пропала чешуйка. Три лікаря нічого не сказали, один порекомендував протигрибковими лікувати (як від лішаю) не домогло. Нещодавно зʼявилась нова пляма на нозі, поки без білого обідка
Категория: Дерматолог
Добавлен: 11 апреля 2024 года

3 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-04-12 12:08
Добрый день, уточните - пятна мягкие, под ними есть уплотнение? Зуд? Шелушение интенсивное на бляшках, корка плотная (если ничем не смазывать)?
Марія 2024-04-12 13:26
Мʼякі, без ущільнення, трішки випуклі. Шелушення не дуже сильне. На одній з плям шелушення та випуклість за рік повністю пройшла і залишилась біла пляма, яка наразі не сходить
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-04-15 16:34
По снимкам сложно говорить уверенно, это может быть проявлением парапсориаза. Сейчас вы можете воспользоваться кремом триакутан дважды в день тонким слоем. Посмотрит как в динамике будет реагировать бляшка.