Аналіз генетичний муковісцидоз

Спрашивает: Сюзанна
Пол: Мужской
Возраст: 1рік 6міс
Хронические заболевания: Проблеми із травленням, животик постійно здуває. Поганий набір ваги, відставання у фізичному розвитку. Лактозна непереносимість, кб, глютен.
Добрий вечір, будь ласка, розясніть результат генетичного аналізу на муковісцидоз. В сина проблеми з травленням практично з народження. По аналізах все в нормі по нирках, підшлунковій, ліпідограмі, і печінці. Лиш HDLхолестерин трішки нище норми
Категория: Генетик
Добавлен: 28 ноября 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-11-29 13:55
Доброго дня,
потрібна вся інформація про виконаний аналіз.
Який результат потової проби?
Платная консультация
Сюзанна 2022-11-29 14:00
Ось другий листок цього аналізу. Потову пробу не робили ще. З роддому є позначка, щт скринінг на МК робили. Ніхто не дзвонив, що щось не так.
Наталя Петрівна
генетик 2022-11-30 11:04
Цей результат не ставить крапку у питанні чи є муковісцидоз.
І взагалі, у більшості випадків генетичний аналіз - не той аналіз, який таку крапку поставить.
Знайдено одну мутацію, але чи другої немає, чи вона дуже рідкісна і тому не виявлена - питання.

Тому потрібно зробити головний діагностичний тест - потову пробу.

І ще, я маю велику впевненість, що ніякої лактозної непереносимості у дитини немає.