Висипання більше року
Спрашивает: Алексей
Пол: Мужской
Возраст: 24 года
Вітаю, вже більше року є висипання на руці а саме кисть, свербіння немає болі та щось такого також, тільки здається збільшилось у розмірі та появилось ще висипання друге фото, що це може бути я не розумію, дякую за увагу.
Категория: Дерматолог
1 ответ
Лорой день, по снимку - простые бородавки. Обратитесь в клинику для их удаления