Тиск високий

Спрашивает: Христина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Ні
Здравствуйте, Страждаю підвищенням тиску і тихикардією. Був літом гемоглобін 158 і сказали знищення крові пила клопідогрель тиск нормалізувався сама не знаю від чого. В грудні почав підніматися знову гемоглобін був 130 пила різні таблетки і карали капальницю не було тиску три тижні і вже тиждень тримається здала аналізи гемоглобін 145 чи може це бути згущення крові.
Категория: Гематолог
Добавлен: 24 января 2019 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
гематолог 2019-01-26 07:01
Здравствуйте.
Данных за гематологическую патологию нет.
У Вас нормальный гемоглобин, ни о каком "сгущении" крови не может быть и речи.
По поводу гипертонии и тахикардии Вам нужно обследоваться у кардиолога.
Всего доброго.