Шишички з розмірів в горошинок. Біля вуха.

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 15 лет
Здравствуйте, У мене 2 дні тому. Вискочили гульки розміров з горошинок. За лівим вухом. Вони то не болять але дискомфорт відчувається. Іже дві таких гулки на шиї бід тим же самим вухом. Наощум як хрящі. Підскажіть будь-ласка я переживаю. Може прояг. Я бя на мотоциклі їздив.
Категория: Хирург
Добавлен: 17 ноября 2014 года

1 ответ

Похоже на заушный лимфаденит, для уточнения необходим осмотр