Проблеми з перегородкою
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго вечора. Планую вагітність. А в мене вже 2 роки є перфорація носової перегородки. Ніби не збільшується(десь 0,5-0,7 мм). Переживаю чи може вона збільшуватися під час вагітності? Дуже переживаю!
5 ответов
Доброго вечора! Потрібен очний огляд (риноскопія) чи є запалення. Якщо є, то бажано до настання вагітності зробити посів із носової порожнини на мікрофлору.
Ірина 2019-01-18 23:56
Риноскопію робила, там все нормально. Чучуть викревлена перегородка. Посів робила є стафілокок.
Якщо є стафілокок, то потрібно його лікувати. Лікування проводилось?
Це підтримуюча терапія (нею можна користуватися і під час вагітності) . Лікування краще потрібно пройти Стафілоккоковим Бактеріофагом
- по 5-7 кап. В обидві половини носу 3 рази на добу-7-10 днів. Потім чернз 2-3 дні після лікування перездати аналіз і залишити підтримуючу терапію