Блищать очі під час вагітності
Спрашивает: оля
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Доброго вечора. Мене звати Ольга, скажіть будь ласка, я була у лікаря, їй не сподобались мої очі, вони сильно блистіли, вона сказала здати аналізи, я вагітна на 17 неділі і здала, результати прийшли, але до неї мені йти а ж в понеділок, я хвилююсь чи все нормально. Тироксин вільний-9,980 пг/мл, 8.9-17.2
трийодтиронін вільний -2.150 пг/мл, 1.21-4.18
тиреотропний гормон -0,981 мкМО/мл 0.3-4.5
Категория: Эндокринолог
4 ответа
Доброго вечора, Ольго.
Результати всіх Ваших аналізів цілком нормальні, приводу для занепокоєння немає.
З повагою, Надія Сергіївна.
Завжди будь ласка, здоров'я Вам та малюкам!